e-mail: sekretariat@zolzator.pl

UWAGA!

Od dnia 04.03.2020 r. do odwołania na terenie całego ośrodka obowiązuje

CAŁKOWITY ZAKAZ ODWIEDZIN

z powodu sytuacji epidemiologicznej w kraju

NIECZYNNE SĄ DO ODWOŁANIA

O nas

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Zatorze zapewnia udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych, szeroko rozumianą opiekę, pielęgnację i leczenie osób z rozpoznaniem choroby przewlekłej, które według zmodyfikowanej skali Barthel (wg karty kwalifikacji) uzyskały od 0 do 40 pkt. Oceny tej dokonuje się pierwotnie wraz z wnioskiem oraz w dniu przyjęcia do zakładu.

Koszty leczenia i rehabilitacji ubezpieczonych pacjentów pokrywa Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie. Koszty wyżywienia i zakwaterowania pokrywa pacjent w wysokości 70% dochodu z miesiąca poprzedzającego miesiąc przyjęcia.

Całodobową opiekę nad pacjentami sprawuje zespół opiekuńczo-medyczny, w skład którego wchodzą: lekarze specjaliści chorób wewnętrznych, geriatrii, psychiatrii, neurologii i rehabilitacji, pielęgniarki i opiekunowie medyczni, fizjoterapeuci, logopeda, psycholog, terapeuta zajęciowy i kapelan.

Ośrodek Caritas w Zatorze, ul. Jana Pawła II nr 1, 32-640 Zator, telefon 33 841 08 51
Mapa serwisu