2019-12-17

Ogólnopolska akcja „Misie Ratownisie”

W tym roku po raz pierwszy włączyliśmy się w ogólnopolską akcję ,,Misie Ratownisie”. Polegała ona na zbiórce pluszowych maskotek, które w dalszej kolejności będą rozdawane przez Państwowe Straże Pożarne oraz Pogotowia Ratunkowe, dzieciom poszkodowanym podczas zdarzeń drogowych. Zbiorkę w naszym Domu zorganizowało Koło Misyjne. Trwała ona od 2 do 13 grudnia. Wszystkie zgromadzone pluszaki w dniu 17 grudnia przekazaliśmy Pani Barbarze Chrząszcz, koordynatorowi zbiórki w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Osieku. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez Panią Basię oraz uczniów klasy pierwszej. Wspólnie z dziećmi wykonywaliśmy bombki na ich klasową choinkę. Jeszcze długo będziemy wspominać to spotkanie. Dziękujemy również wszystkim, którzy wsparli akcję. Bóg zapłać!

Członkowie Koła Misyjnego Mieszkańców DPS