2015-11-29

Oficjalne otwarcie Kronikarni.

W dniu 27 listopada 2015 r. nastąpiło oficjalne otwarcie Kronikarni – miejsca, w którym będziemy dokumentować zarówno te wyjątkowe, jak i codzienne wydarzenia z naszego Domu, świadczące o aktywności mieszkańców. To właśnie tam, oprócz zdjęć, będzie można podziwiać prace powstające podczas zajęć terapeutycznych oraz medale i dyplomy zdobywane podczas zawodów sportowych, przeglądów teatralnych, muzycznych oraz konkursów.
Nieodłączną częścią Kronikarni jest Galeria. Cyklicznie będziemy w niej zamieszczać prace wykonane przez mieszkańca, który wyrazi gotowość do zaprezentowania swojej twórczości, bez względu na technikę wykonania. Chcemy w ten sposób podkreślić indywidualność, pasje i zainteresowania osób przebywających w naszym Domu.
Jako pierwsza swoje prace zdecydowała się zaprezentować Pani Klara. Są to litery jej imienia, ozdobione różnymi technikami plastycznymi. Powstawały one podczas wspólnie spędzonych chwil z Panią Renatą. Dzięki wzajemnej współpracy Pań możemy podziwiać niezwykłe dzieło, które przypominam nam, że każdy może być twórcą, bez względu na ograniczenia, przy pomocy drugiego, życzliwego człowieka.
Zapraszamy do oglądania Galerii Pani Klary oraz „zaglądania” do naszej Kronikarni.

 


 


 

Category: