Tel.: 33 841 08 51
e-mail: sekretariat@zolzator.pl
czcionka: A- A A+
kontrast:
ZAKŁAD OPIEKUŃCZO - LECZNICZY
IM. HANNY CHRZANOWSKIEJ W ZATORZE

Podziękowania dla Ludzi Dobrej Woli

za wsparcie naszego Ośrodka w okresie pandemii COVID-19


W sytuacjach kryzysowych – do których należy niewątpliwie rozprzestrzeniająca się w naszym kraju i na świecie epidemia – wzajemne wsparcie jest ważnym elementem utrzymania równowagi. To ważne, że w trudnych momentach chcemy jednoczyć się i pomagać sobie.

W ostatnich dniach do naszego ośrodka trafiły maseczki ochronne uszyte przez Panie z „Inicjatywy Oświęcim Szyje Maski dla Medyków”. Przekazane one zostały za darmo. Z maseczek korzysta personel ośrodka tj. Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego oraz Domu Pomocy Społecznej w Zatorze. Maseczki uszyte dla nas są kolejnym środkiem dla zabezpieczenia podopiecznych i personelu. Jednak przede wszystkim są wyrazem pięknej postawy solidarności. Świadomość, że nie zostaliśmy pozostawieni sami sobie, że jest ktoś, kto o nas myśli – bardzo umacnia i dodaje sił. Bardzo, ale to Bardzo za nie Dziękujemy!

Wielkie Podziękowania należą się także osobom prywatnym tj. Pani, która przysłała nam trzy przyłbice ochronne oraz Panu, który przekazał dla nas kilkanaście litrów płynu dezynfekującego do rąk.

Pomoc ta bardzo wzmacnia nas w tym trudnym, pełnym obaw i zmartwienia czasie. Serdecznie dziękujemy Wam – Drodzy Darczyńcy za okazane Serce i pragniemy zapewnić o naszej pamięci w modlitwie codziennej, teraz i w przyszłości.

Personel Ośrodka Caritas w Zatorze


Ośrodek Caritas w Zatorze, ul. Jana Pawła II nr 1, 32-640 Zator, telefon 33 841 08 51
Mapa serwisu
Do góry