Warsztaty wielkanocne
Święta Wielkanocne są czasem radosnym, pełnym tradycji i zwyczajów, które chcemy kultywować i utrwalać. Wprowadzając nas w klimat nadchodzących świąt -18 marca- uczniowie – wolontariusze z SP Graboszyce zorganizowali na terenie naszego ośrodka warsztaty wielkanocne. Podczas tego spotkania pacjenci ZOL i mieszkańcy DPS mieli możliwość wykonać wielkanocne zające, baranki i inne świąteczne ozdoby. Dziękujemy za to spotkanie!








