Koncert kolęd i pastorałek
14 stycznia br. w Kaplicy naszego ośrodka odbył się koncert pięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Śpiewaczy „ Podolszanka” . Zespół wkładając w swoją twórczość serce porwał nas magicznymi, świątecznymi melodiami, tworząc atmosferę pełną radości, refleksji i wzruszeń. Dziękujemy za wspólne kolędowanie!










