REHABILITACJA AMBULATORYJNA

Rejestracja na zabiegi rehabilitacyjne
(TYKO OSOBIŚCIE z 4-cyfrowym kodem skierowania)
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00-11.00 oraz 12.30-14.00
tel. 33 8410851 wew. 30

Skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne ważne 30 dni

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
współfinansowany ze środków

Europejskiego Funduszu Społecznego (zobacz)

„Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny Dom” (zobacz)

O nas

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Zatorze zapewnia udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych, szeroko rozumianą opiekę, pielęgnację i leczenie osób z rozpoznaniem choroby przewlekłej, które według zmodyfikowanej skali Barthel (wg karty kwalifikacji) uzyskały od 0 do 40 pkt. Oceny tej dokonuje się pierwotnie wraz z wnioskiem oraz w dniu przyjęcia do zakładu.

Koszty leczenia i rehabilitacji ubezpieczonych pacjentów pokrywa Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie. Koszty wyżywienia i zakwaterowania pokrywa pacjent w wysokości 70% dochodu z miesiąca poprzedzającego miesiąc przyjęcia.

Całodobową opiekę nad pacjentami sprawuje zespół opiekuńczo-medyczny, w skład którego wchodzą: lekarze specjaliści chorób wewnętrznych, geriatrii, psychiatrii, neurologii i rehabilitacji, pielęgniarki i opiekunowie medyczni, fizjoterapeuci, logopeda, psycholog, terapeuta zajęciowy i kapelan.